Czyszczenie w przemyśle

1Czyszczenie hal przemysłowych

Specjalizujemy się w usuwaniu trudnych zanieczyszczeń technologicznych z powierzchni hall przemysłowych, produkcyjnych oraz magazynowych.

Dysponujemy wykwalifikowanym personelem zdolnym do pracy na wysokości z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem.

W trakcie realizacji zlecenia kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo Państwa oraz Naszych pracowników dlatego prace wykonujemy z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa eliminując możliwość wystąpienia zagrożenia.

Posiadamy profesjonalny park maszynowy oraz sprawdzone środki chemiczne pozwalające usunąć najbardziej uciążliwe zabrudzenia.

czytaj dalej>

 

Czyszczenie maszyn, linii technologicznych.

Usuwamy najbardziej uciążliwe zanieczyszczeń powstałe w trakcie różnorodnych procesów produkcyjnych w przemyśle.

W zależności od specyfiki produkcji większość zanieczyszczeń powstaje na bazie oleistych tłustych oparów – w wyniku obróbki gumy, tworzyw sztucznych lub uszlachetniania podzespołów produkcyjnych. Zdarzają się również problemy z skrystalizowanymi związkami wapnia, krzemu, solanki często występującymi wewnątrz linii technologicznych lub wymienników ciepła. Każda gałęzi przemysłu zmaga się z uciążliwymi zabrudzeniami z usunięciem których nie każdy jest w stanie sobie poradzić

W większości z opisanych powyżej przypadków jesteśmy w stanie Państwu pomóc stosując odpowiednie środki chemiczne oraz technologie.

czytaj więcej>

 

hala_ofertaCzyszczenie posadzek przemysłowych, kostki brukowej

Większość z Państwa (zakładów przemysłowych) na co dzień korzysta z wewnętrznej komórki zajmującej się utrzymaniem czystości na terenie zakładu. Powierzchnie czyszczone są po bieżnie w pośpiechu bez skupiania się na grubszych trudno usuwalnych zanieczyszczeniach. Brak szerszego spojrzenia na opisaną powyżej praktykę doprowadza do nawarstwiania się problemu oraz estetyce otoczenia.

Usługa jaką proponujemy Państwu polega na sezonowym lub kwartalnym dogłębnym doczyszczeniu powierzchni z nagromadzonych zanieczyszczeń. Usuwamy trudne zanieczyszczenia po gumie, rozległe tłuste plamy po oleju, zanieczyszczenia po klejach, zanieczyszczenia technologiczne głęboko wbite w powierzchnię posadzki.

czytaj więcej>

 

Czyszczenie instalacji wentylacyjnych.

W celu właściwego funkcjonowania instalacji wentylacyjnych konieczne jest odpowiednie jej użytkowanie i konserwacja. Zachowanie odpowiednich parametrów przepływu powietrza o należytej czystości wymaga okresowego czyszczenie i dezynfekcji kanałów wentylacyjnych. Proponujemy państwu usługę konserwacji instalacji wentylacyjnej stosując specjalistyczne urządzenia czyszczące zapewniając ciągłość pracy obiektu.

Wykonujemy usługi czyszczenia:

  • Okapów, filtrów tłuszczowych, wentylatorów, kanałów wentylacji technologicznej, central i wyrzutni dachowych
  • Kanałów odciągu spalin technologicznych z nad linii produkcyjnych, kominów technologicznych
  • Czyszczenie i konserwacja kanałów i urządzeń wentylacyjnych, czyszczenie central wentylacyjnych wraz z wentylatorami, czyszczenie kanałów wentylacyjnych, montaż dekli rewizyjnych.

Oferujemy stałą opiekę nad instalacją wentylacyjną lub doraźną pomoc w przypadku wystąpienia takiej konieczności. Zlecenia przyjmujemy z terenu całego kraju.

czytaj więcej>